Стань героєм - візьми участь на шляху до перемоги України над нео-фашизмом. Разом - ми сила!

23-го лютого 2022 року Росія розпочала широкомасштабну війну проти мирної України. Уже минув 881-ий день війни, який показав справжній сенс розпочатої війни - геноцид народу, спроба показати силу на світовій арені та жорстокі, неосмислені дії, які взагалі не мають жодного сенсу, окрім як божевільного кровопролиття. Але Україна бореться і не здається, вистоїть і переможе. Народ України підніметься, як він робив це весь час протягом всієї своєї історії... і цього разу остаточно.

Війна не за території, війна проти мирного населення.

  • Bucha City раніше
  • Bucha City після
  • Herson City раніше
  • Herson City після
  • Kupansk City раніше
  • Kupansk City після
  • Mariupol City раніше
  • Mariupol City після
  • Zaporozhe City раніше
  • Zaporozhe City після
Bucha City раніше1 Bucha City після2 Herson City раніше3 Herson City після4 Kupansk City раніше5 Kupansk City після6 Mariupol City раніше7 Mariupol City після8 Zaporozhe City раніше9 Zaporozhe City після10

Сьогодні той день, коли ми повинні боротися зі злом разом.

Збір коштів на цьому сайті йде виключно безпосередньо волонтерам, а не державним організаціям.

Усі зібрані кошти раз на тиждень будуть пересилатися безпосередньо волонтерам, які понад 7 років (з часу окупації Криму, Донецька і Луганська) на лінії фронту з військовими. Волонтерам, які допомагають переселенцям, справжнім, у яких не залишилося житла. Волонтерам, які піклуються про тварин, що постраждали внаслідок війни. Зібрані кошти будуть розподілятися і перераховуватися залежно від потреби. Ми не маємо нічого проти державних фондів, але вони не завжди прозорі і дуже часто простим волонтерам не вистачає грошей на потреби, які є першочерговими. Кожні 10 днів ми публікуватимемо звіти про всі пожертви (окрім імені людини, яка пожертвувала) на цій сторінці і намагатимемося викладати максимальні звіти про виконану роботу так само.

Не важливо, яку суму Ви хочете пожертвувати, будь-яка пожертва — це знак солідарності, сміливості та підтримки України.


Як ми всі розуміємо, поділитися посиланням на наш проєкт у соціальних мережах — це велика справа. Якщо у Вас є бажання це зробити — Ви наблизите нашу перемогу, допоможете військовим, переселенцям, тваринам і всім, кому потрібна допомога в цей складний час в Україні.

Перші звіти будуть опубліковані, як тільки ми зберемо перші гроші. Поки що наш проєкт тільки на першій стадії запуску. Підтримайте нас.

Переглянути детальні звіти

pie_report

ПЕРЕВІРТЕ СПИСОК ВОЛОНТЕРІВ, З ЯКИМИ МИ СПІВПРАЦЮЄМО

Останні новини України

(from ukrinform.net, english only, real time)